Szemüvegutalványt és élelmiszercsomagot adományoztak a szegedi oroszlánok

A Lions bál bevételét rászoruló családoknak ajánlották fel a  Szeged Első Lions Klub tagjai. A klub már 2015. szeptember eleje óta gyűjti az adományokat, így többek között rövidesen a Szegedi Tudományegyetem  Szemészeti Klinikája fog kapni egy új berendezést amivel megkönnyítik az orvosoknak  a szembetegségek felderítését. A klub tagjai érzékenyek a szegénység miatt bajba került családok problémái iránt is, és több mint 60 rászoruló családon segítettek adományaikkal. A  szegedi oroszlánok 41 családnak élelmiszercsomagot, és több mint húsz családnak egyenként 25 ezer forint értékű szemüveg utalványt adományozott. A rászoruló családok kiválasztásában a szegedi védőnők segítettek,akiknek ezúton is köszönetet mondanak.