A sport nem csak az egészséget ,hanem az együvé tartozást is jelenti!

Tenisz,tenisz és tenisz! Sok más emberi érték mellett a sport szeretete és a barátság tartja össze a Szabadka Rotary, szegedi Szentgyörgyi Albert Rotary, valamint a Szeged Első Lions klubokat.

A klubok meglett férfi tagjai ugyanis el sem tudnák képzelni, hogy minden évben ne méressék meg magukat egy férfias páros torna keretében,kedvenc sportágukban a teniszben. A rendező most - szigorúan rotációs alapon- a Szabadka Rotary Klub volt. 12 páros mérte össze erejét ahol a párok a vak szerencse által sorsoltattak össze ,hiszen kalapból párosították a neveket. Így összeszokott párokról szó sem lehetett,de a játék erő meghatározó volt, hogy valaki az „A” vagy „B” kalapba került. 3 csoportban hatalmas küzdelemben alakultak ki az eredmények ahol a csoport elsők körmérkőzésen döntötték el a végleges helyezéseket.

1. helyezett lett: Joó Sándor és Sigulinsnski Srboljub az előbbi a szegedi még utóbbi a szabadkai Rotary klub tagja.

2. helyen végzett Tamás Zoltán és Szeri István akik a Szabadka Rotary és a Szeged Első Lions klub tagjai.

3. helyen Kővári Árpád és Misa Radulovic végzett a Szeged Első Lions és Szabadka Rotary klubokból. A díj átad

ások után finom étkekkel és italokkal kínálták a sportolókat a vendéglátók. Most is megállapították, hogy a sport nem csak az egészséget,hanem az együvé tartozást is jelenti.