Tenisz, tenisz és tenisz…..

Október 08.-án bár verőfényes napra ébredt a szegedi Szent-Györgyi Rotary Klub és a Szeged Első Lions Club teniszezni tudó és akaró játékosai, az első bosszúság akkor érte őket, amikor is kisebb nehézségek árán jutottak át a szerbiai oldalra a határátkelőn, ugyanis már reggel 8.00 órakor felgyülemlett kocsisor várta őket.

Szerencsére még időben átjutottak és megérkeztek a szabadkai kiserdőben lévő teniszstadionba, ahol már a Rotary Club Szabadka tagjai várták őket nagy szeretettel és egy kiadós reggelivel.

A sorsolás megtörténte után  elindult a társasági férfi páros tenisztorna profi szervezéssel. A csoportküzdelmek után kialakult a final four köre, és keresztbe játékok után  14.00 órára a szabadkai klub elnöke már eredményt is hirdethetett.

A helyezések:

I.  hely Dervarics Attila és Farkas Ákos Szent-Györgyi Rotary Klub Szeged
 II.  hely Kocsis György és Stefevic Arsen támogató(SZELC) és Rotary Club Szabadka
III.  hely Cvejic Nikola és Dr. Szeri István Rotary Club Szabadka és Szeged Első Lions Club
IV.   hely Kővári Árpád és Dr. Bajusz Huba Szeged Első Lions Club és Szent-Györgyi Rotary Klub Szeged

A jó hangulatú és baráti tenisztorna kiváló ebéddel zárult, ahol a játékosok mellett egyes családtagjaik is részt vettek a jóhangulatú beszélgetésekben.
A Rotary Club Szabadka a nevezési pénzekből a látókörükben lévő szegény rászorult családokat támogattak.